E-shop

 

 

Kontakt

African Gem

 

Monika Rousová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Praha-východ

 

facebook.com/rousova.monika

tel.: 730 541 545

 

 

Očekáváme miminka :-)

Přijímáme předběžné rezervace na tyto vrhy (ovšem bez záruky, protože to jsou přeci jen zvířata, né věci a příroda je příroda ;-)

 

 

Plánované vrhy:  

 

Od 26.července očekáváme porod naší Botasky x Idola. Na tento vrh se opravdu těšíme, protože očekáváme zajímavá ježčátka s tohoto spojení. Předpokládané barvy Grey, Dark Grey, Cinnicot Snowflake s Pinty, White Face, Spotted či Split Face, Eye Patch, odd Eyes, Mismatched Ears... tak jsem zvědavá :-). Samička nabrala na váze a vše nasvědčuje k tomu, že opravdu zabřezla. Doufáme, že se vše podaří a Botaska zvládne porod i následný odchov. Je to prvorodička.

 

 

Od 10.července očekáváme porod Bludičky x Idola. Je ještě moc brzy na to říct, zda samička zabřezla nebo ne. Toto spojená nám přineslo již dříve nádherná ježčátka, na které se můžete podívat zde

 

V srpnu budou další vrhy:

Baderinwa x Idol (toto spojení bude nové. Baderinwa měla s Homerem vrh F-zde)

Kokoska x Homer (toto spojení bude také nové. Kokoska měla vrh G s Idolem zde)

Hope x Idol (již dříve s tohoto spojení nádherný vrh H zde)

 

Pro nové majitele našich ježečků zařizujeme kompletní chovatelský servis v podobě věškerých potřeb pro ně, které si můžete odvézt přímo s vaším novým členem rodiny. Při nákupu v našem e-shopu dostanete jednorázovou slevu 10% při nákupu nad 2000,- a 5% slevu při nákupu do 2000,-!

www.jezekbelobrichy.cz