E-shop

 

 

Kontakt

African Gem

 

Monika Rousová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Praha-východ

 

facebook.com/rousova.monika

tel.: 730 541 545

 

 

Po cestě domu z Chebské výstvy morčat, mi volala hned v pondělí pani, že pracuje v Českém rozhlasu a všimla si mého kufru auta na dálnici (mám tam logo a odkaz na web). Že jim odpadl na čtvrtek pán, který tam měl mít rozhovor a moji ježci na autě jí přišli jako ruka osudu. Že se jedná o 45min.živý rozhovor do dětského rádia Junior, kde jsou i dvě kamery, které vysílají živě a na web, tudíž jsem s sebou mohla vzít i ježky s ukázkou bydlení. Pozvání jsem přijala, ale můj hlas mi stále nesloužil, tak jsem poprosila kamarádku Kláru (také chovatelku) zda by nešla se mnou, když by mě mé hlasivky opravdu chtěly během vysílání opustit.

Další můj velký zážitek v životě. Úžasní lidé a úžasná atmosféra. Volalo do studila desítky dětí a chtělo si s námi popovídat a na něco se zeptat. Původní myšlenka 45min.rozhovoru mi přišlo jako nekonečné, ale nakonec ho bylo tak málo....

Děkuji moc Veroniko za naše náhodné setkání a že jsem si mohla vyzkoušet být v rádiu a říci zase něco o ježcích dětem i jejich rodičům :-)

 

zde je odkaz na archiv vysílání

 

 

20160623_19271520160623_194731